فارس: عضو كميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به ربايش شهرام اميري توسط نيروهاي امنيتي آمريكا، گفت: اين موضوع در حال پيگيري است و عليه اين كشور اعلام جرم خواهيم كرد.

اسماعيل كوثري عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در خصوص ربايش شهرام اميري توسط نيروهاي امنيتي آمريكا، گفت: آمريكايي‌ها و صهيونيست‌ها تصور مي‌كنند كه همه دنيا براي آنها است و بر همين مبنا دست به هر ربايش و جنايتي مي‌زنند.

وي افزود: شهرام اميري يك زائر بود و عربستان و آمريكا در خصوص فعاليت غيرقانوني كه در اين خصوص انجام داده‌اند، بايد پاسخگو باشند.

نماينده مردم تهران با اشاره به تخلف عربستان در اين زمينه گفت: اميري زائر اين كشور بود و آمريكا با هماهنگي و يا بدون اطلاع عربستان اين شهروند ايراني را در خاك عربستان ربوده است.

كوثري ادامه داد: آمريكا نيز بايد پاسخگو باشد به اين دليل كه كسي را كه براي زيارت به كشوري سفر كرده، ربوده و باعث نگراني خانواده و بستگانش شده است.

وي با بيان اينكه اين يك تخلف فاحش و بزرگ است،‌ خاطرنشان كرد: اين موضوع در آمريكا به نام «اميري گيت» معروف شده است. سازمان ملل چگونه مي‌تواند ادعا كند كه به مشكلات دنيا رسيدگي مي‌كند در حالي كه اولين متخلف، خود آمريكا است.

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به ربايش شهرام اميري توسط آمريكايي‌ها و شكنجه روحي و رواني به وي، اظهار داشت: اين موضوع به هم ريختگي سازمان اطلاعاتي آمريكا را نشان مي‌دهد.

كوثري اظهار داشت: امروز براي مردم دنيا روشن شده كه آمريكا متخلف‌ترين دولت جهان است.

وي در پايان با بيان اينكه ديپلماسي ايراني در اين خصوص فعال شده و ما جلساتي را با معاونان وزير خارجه داشتيم، يادآور شد: موضوع در حال پيگيري است و تلاش مي‌كنيم تا در نهايت عليه آمريكا اعلام جرم كنيم.تاريخ : | | نویسنده : zakerin313 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.