گل - خبر بستری شدن مدیر عامل شاهین مارا به بیمارستان فیروز گر می کشاند. مهاجرانی را کنار کنگانی می بینم.احوالی می پرسم ...

 کنگانی می گوید صبح رفتم پس از یک سال یکی از دوستان را در آموزش وپرورش ببینم که آنجا حالم بد شد. چندروزی بود درد در ناحیه قفسه سینه داشتم والبته به آن اهمیتی ندادم.

حشمت خان سر شوخی را باز می کند.محمود یاوری هم از راه می رسد.او از طریق تماس با حشمت خان قضیه را فهمیده وبا حسن آذرنیا به بیمارستان آمده اند. یاوری که پیداست از برد صبا خوشحال است کنار حشمت خان می نشیند .

 علت بیماری کنگانی را جویا می شود وحشمت خان می گوید: تو فصل قبل بوشهری هارابه باخت عادت داده ای دیروز یک برد آوردیم از شدت هیجان سکته کرد. یاوری می گوید: نه!چون من وتیمم راحت می بردیم به گل دقیقه93عادت نداشته!بعد نگاهی به مانیتور بالای سر کنگانی می اندازد ومی گوید این مانیتورهمه درون آدم را نشان می دهد. وقت خوبی آمده ام تا بدانم برای بازی این هفته چه برنامه ای دارید.

همین باعث می شود که مهاجرانی به شوخی بگوید محمود بیا یک بار هم حرف مرا گوش کن. این بازی را تو بباز در قم هم ما می بازیم.

 یاوری می گوید نه که من هم به حرف شما اعتماد دارم چشم. هم بوشهر را می برید وهم می آیید قم برد می خواهید. خنده بلند حضار داد پرستارها را در آورده. یکی به یاوری زنگ می زند واز کنگانی سراغ می گیرد. محمود خان می گوید چیز مهمی نیست.با دکترش حرف زدم .

گویا دیشب خواب دیده از صبا 5گل می خورند حالش بد شده من هم آمدم اینجا که به او بگویم من نمک پرورده بوشهری ها هستم وبیش از یک گل نمی زنیم. این را که شنید حالش خوب شد وقرار است مرخصش کنند. حشمت خان ول کن یاوری نیست. می گوید: محمود این همه را ه می خواهید بیایید ودست خالی برگردید. نیامده سه برصفر را قبول کنید.

 یاوری جواب می دهد: این تیم خوراک من است. همه آنها را می شناسم. حشمت خان روبه او می گوید مشکلت همین جاست. فکر می کنی شناخت داری. سبک بازی همه عوض شده ویاوری پاسخ می دهد: مثلا روی دودست راه می روند؟ نکند منصور تنهایی را می خواهید دروازه بان بگذارید؟

کری خوانی دوسرهنگ بازنشسته تمامی ندارد.یاوری می گوید به خدا خوشحالم که به بوشهر برمی گردم. مردم آنجارا دوست دارم کری خوانی قدیمی ها هم با امروزی ها فرق دارد.دود اینجا هم از کنده بلند می شود.

تاريخ : | | نویسنده : zakerin313 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.