رئيس قوه قضاييه در جلسه امروز مسئولان عالي قضايي سخنان مقام معظم رهبري در ديدار با مسئولان نظام را « بسيار روشن» توصيف کرد و گفت: سخنان مقام معظم رهبري تصوير روشني از وضعيت نظام اسلامي و پاسخ بسيار محکم و قاطعي به تهديدات هميشگي آمريکا و رژيم صهيونيستي بود که تمام مسئولان نظام بايد به آن توجه کنند.

به گزارش ايسنا، آيت الله آملي لاريجاني با اشاره به اين نکته که تهديدات کشورهاي غربي و رژيم غاصب صهيونيستي در هفته‌هاي اخير شدت گرفته است، افزود: گرچه اين تهديدات جديد نيست و در طول بيش از 30 سال گذشته وجود داشته اما بايد بدانند که اگر اين تهديدات عملي شود همانگونه که مقام معظم رهبري بيان کردند؛ مقابله ايران محدود به مرزهاي کشورمان نخواهد بود.

رئيس قوه قضاييه تاکيد کرد: آمريکا با فريبکاري درعين حالي که تهديد نظامي مي‌کند و تحريم‌هاي يک جانبه را نيز اعمال مي‌کند سخن از مذاکره به ميان مي‌آورد و اين مسئله غيرعقلائي قطعاً مورد قبول ايران نيست و ما همانگونه که در سخنان رهبر معظم انقلاب ترسيم شد اهل مذاکره منطقي و عقلاني هستيم اما اهل مذاکره با قدرتي که در لباس ابرقدرتي پشت ميز مذاکره بنشيند نيستيم.

آملي لاريجاني افزود: متاسفانه به نظر مي‌رسد که برخي در داخل کشور وضعيت مربوط به مذاکره يک طرفه و همراه با زورگويي آمريکا را پذيرفته‌اند و حتي برخي دلالان سياسي خارج کشور را براي مطرح کردن برخي سخنان در اين زمينه، مي پذيرند، اما همگان بايد بدانند که سياست ما در مذاکره با آمريکا از اموري است که تنها مقام معظم رهبري شرايط آن را ترسيم و اعلام مي‌كنند و چيزي نيست که کسي بخواهد در هر يک از قوا به صورت شخصي درباره آن تصميم بگيرد.

رئيس قوه قضاييه در ادامه با تاکيد بر حفظ وحدت مسئولان نظام اسلامي افزود: طبيعتاً در ميان مسئولان اختلاف سليقه وجود دارد اما اين اختلاف سليقه نبايد دامن زده شود و بهانه به دست اجانب داده شود.

آملي لاريجاني در بخش ديگر سخنان خود خواستار کمک و توجه بيشتر دولت و مردم مسلمان ايران به سيل زدگان پاکستان شد و گفت: اميدواريم کمک هاي مناسب و در حد توان به سيل زدگان پاکستان از سوي کشومان و ساير کشورها و نيز از سوي سازمان‌هاي بين المللي صورت گيرد.

رئيس قوه قضاييه همچنين با اشاره به ايام مبارک ماه رمضان از تمام مسئولان و نهادهاي ذيربط خواست نسبت به مسئله روزه‌خواري حساسيت بيشتري به خرج دهند و متناسب با شأن و حرمت رعايت ارزشهاي ديني در يک جامعه و حکومت اسلامي با اين مسئله برخورد کنند تا اين شائبه ايجاد نشود که در اين زمينه بي‌توجهي وجود دارد و نسبت به وقوع منکرات تسامح مي شود.

در ادامه اين جلسه گزارش کميسيون بررسي مشکلات دادگستري‌ها و ارائه راهکارها و خدمات مناسب به مردم مطرح و بررسي شد.


تاريخ : | | نویسنده : zakerin313 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.