عصر ایران - خانواده‌هاي قربانيان ترور ايران در سالروز حادثه تروريستي 11 سپتامبر به خانواده‌هاي قربانيان اين حادثه نامه نوشت.

در نامه اعضاي انجمن دوستداران عدالت ( خانواده‌هاي قربانيان ترور) آمده است:

ما اعضاي انجمن دوستداران عدالت متشکل از خانواده‌هاي 16 هزار قرباني ترور در ايران ضمن محکوم نمودن دوباره حوادث تروريستي 11 سپتامبر و اعلام همدردي با خانواده‌هاي قربانيان اين حوادث معتقديم تروريسم پديده شومي است که با حوادث 11 سپتامبر بيش از پيش چهره وحشيانه خويش را نمايان نمود و به دنبال آن نفرت جهاني را به جان خويش خريد.

خوشحالي سازمان‌هاي تروريستي مختلف در سرتاسر جهان از وقوع اين حوادث دلخراش در آمريکا نشان داد که جامعه جهاني با سازمانهايي به هم وابسته و بسيار خطرناک که هيچ مبنا و معياري براي کشتار و خشونت ندارد روبروست، سازمانهايي تروريستي با گستره‌اي جهاني که از شهرهاي بزرگ ايالات متحده گرفته تا روستاهاي کوچک در کشورهاي خاورميانه کمر به کشتار انسانهاي بي‌گناه بسته‌اند.

از نمونه اين سازمانها مي توان به سازمان تروريستي مجاهدين خلق اشاره نمود که مبتني بر نگرشهاي مارکسيست لنينيستي خود حوادث 11 سپتامبر را پيروزي بزرگ خويش بر ايالات متحده دانسته و به جشن و سرور پرداختند. حال جاي اين سوال باقي است که چرا سران سازمانهاي تروريستي همچون القاعده و سازمان مجاهدين خلق که توسط وزارت خارجه امريکا به عنوان دو سازمان تروريستي با ماهيت فرقه‌گرايانه معرفي شده‌اند و کارنامه‌اي ننگين در ترور و کشتار انسانهاي بيگناه دارند علي رغم خواست جهاني تا کنون دستگير و محاکمه نشده‌اند.

سازمان مجاهدين خلق که تاکنون بيش از 12 هزار ايراني را ترور کرده و در سرکوبي کردها و شيعيان عراق در زمان صدام نيز دست داشته و اقداماتي همچون هواپيماربايي ، پولشويي و نقض فاحش حقوق بشر را در پيشينه خود دارد، از سوي مجامع جهاني در حال حاضر هيچ اقدامي براي از بين بردن ان صورت نگرفته است.

ما خانواده‌هاي قربانيان ترور که بيشتر اعضاي‌مان در انجمن دوستداران عدالت قرباني سازمان مجاهدين خلق است همچون خانواده‌هاي قربانيان حوادث تروريستي 11 سپتامبر خواستار دستگيري و محاکمه رهبران و اعضاي اصلي اين سازمانهاي تروريستي مي‌باشيم تا ديگر هيچ انساني ترور نشود و هيچ کس همچون ما و شما داغدار عزيزترين کسان خود نشود و اين مهم ممکن نيست مگر با شکل‌گيري تلاشهايي بين‌المللي که در ان سازمانهاي غيردولتي و متشکل از خانواده‌هاي قربانيان ترور به عنوان تنها کساني که اين فاجعه‌ها را با تمام وجود درک نموده‌اند سهم بسيار مهمي در اين روند داشته باشند.تاريخ : | | نویسنده : zakerin313 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.