نماينده دائم جمهوري اسلامي ايران در سازمان ملل متحد، از ثبت متن پيام مقام معظم رهبري خطاب به امت اسلامي در خصوص محكوميت توهين به قرآن كريم، به عنوان سند مجمع عمومي سازمان ملل خبرداد.

«محمد خزاعي» نماينده دائم كشورمان در سازمان ملل با اعلام اين خبر، ثبت پيام مقام معظم رهبري در سازمان ملل را در راستاي جلب توجه جامعه بين المللي به موضع بر حق نظام جمهوري اسلامي ايران و هشدار نسبت به پيامدهاي خطرناك توهين به كتاب آسماني مسلمانان و عواقب جريحه دار كردن احساسات مذهبي بيش از يك چهارم ساكنان كره زمين دانست.

خزاعي تصريح كرد: همانطور كه مقام معظم رهبري فرموده اند، اعتقادات مذهبي و توحيدي و احترام به انبياء الهي و كتب آسماني مهمترين عامل پيوندو ارتباط فرهنگي و معنوي ملت ها و جوامع بشري بوده و قرآن كريم با معارف والاي اخلاقي و الهي و تكريم مقام شامخ انبياء الهي در اين زمينه پيشگام است.

نماينده كشورمان افزود: اهانت به قرآن كريم در واقع اهانت به همه انبياي الهي و مذاهب ابراهيمي است.

وي خاطرنشان كرد: اين اقدامات انزجارآميز ادامه توطئه و خباثت همان گروه ها و افرادي است كه از هر فرصتي براي ايجاد تفرقه و نزاع بين پيروان اديان مختلف و ملل عالم استفاده مي كنند. همان كساني كه با ايجاد فاجعه انفجار 11سپتامبر 2001 بر آتش اختلافات مذهبي و قومي بين ملت ها دميدند و بقاي خود را در تداوم تنش و نفرت انگيزي بين فرهنگ ها و ملت ها جستجو مي كنند.

خزاعي همچنين با اشاره به اقدامات صورت گرفته براي مقابله با اين اقدام توهين آميز عليه اسلام، يادآوري كرد كه نمايندگي كشورمان در نيويورك بلافاصله پس از انتشار خبر اين تصميم شيطاني از سوي يك كشيش نما با توجه به اهميت موضوع طي نامه اي به دبيرخانه سازمان كنفرانس اسلامي در نيويورك و طرح موضوع در سازمان ملل، خواستار توجه و برخورد قاطع اين سازمان و مسلمانان با اينگونه اقدامات توهين آميز شد.
    

تاريخ : | | نویسنده : zakerin313 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.